Måns Zelmerlöw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Måns Zelmerlöw
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Poland

Go down 
+2
Admin
agusia1184
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
MLB

MLB


Posts : 56
Join date : 2011-07-22

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptyFri Jul 22, 2011 6:06 pm

Witajcie Smile
Milo Was poznac
Mieszkam w poludniowej Polsce.
Przyznaje sie ze Erickiem nie interesuje sie dlugo. W tym roku calkowicie odpuscilam sobie Eurowizje, ale ostatnio wlaczylam sobie na YouTobe wystep reprezentanta Szwecji i trach! Nie moge przestac go słuchac.
Back to top Go down
Milagrossa

Milagrossa


Posts : 124
Join date : 2011-06-02
Age : 35
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptyFri Jul 22, 2011 6:31 pm

Kolejny południowiec Very Happy Hej, hej!
Ja po polskim półfinale żałowałam, że włączyłam Eurowizje, bo był strasznie nudny, jednak po finale zmieniłam zdanie, bo było zdecydowanie lepiej Very Happy no i Eric <3. Szkoda, że nie miałam okazji obejrzeć 2 półfinału. Wtedy byłby Eric razy 2 Very Happy. A Szwecja to swoją drogą zawsze (no prawie zawsze Razz) ma świetne piosenki i zdecydowanie jest to jeden z krajów gdzie z niecierpliwością czekam na jego reprezentanta Very Happy
Back to top Go down
http://elficadraconis.deviantart.com/
MLB

MLB


Posts : 56
Join date : 2011-07-22

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptyFri Jul 22, 2011 6:39 pm

Milagrossa wrote:
Kolejny południowiec Very Happy Hej, hej!

Witam
Milagrossa wrote:
A Szwecja to swoją drogą zawsze (no prawie zawsze Razz) ma świetne piosenki i zdecydowanie jest to jeden z krajów gdzie z niecierpliwością czekam na jego reprezentanta Very Happy

Calkowicie sie z Toba zgadzam
Back to top Go down
Milagrossa

Milagrossa


Posts : 124
Join date : 2011-06-02
Age : 35
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptyFri Jul 22, 2011 7:01 pm

MLB wrote:
Milagrossa wrote:
A Szwecja to swoją drogą zawsze (no prawie zawsze Razz) ma świetne piosenki i zdecydowanie jest to jeden z krajów gdzie z niecierpliwością czekam na jego reprezentanta Very Happy

Calkowicie sie z Toba zgadzam

Szkoda, że Polska tak nie ma Very Happy
Back to top Go down
http://elficadraconis.deviantart.com/
MLB

MLB


Posts : 56
Join date : 2011-07-22

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptyFri Jul 22, 2011 7:05 pm

Szkoda.
Kiedys zastanawialam sie nad tym jakby to bylo gdyby Polske reprezentowal ktos znany na calym swiecie.
Back to top Go down
Milagrossa

Milagrossa


Posts : 124
Join date : 2011-06-02
Age : 35
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptyFri Jul 22, 2011 7:29 pm

Cóż Eurowizja wychodzi przede wszystkim z założenia, żeby promować nowych wykonawców a nie tych, którzy są już znani, więc... Very Happy Chociaz i tak dla ciekawości fajnie byłoby sprawdzić czy faktycznie mamy aż takich kiepskich reprezentantów, czy problemem jest to, ze nas nie lubią (chyba lepsza byłaby świadomość tego pierwszego xD).
Back to top Go down
http://elficadraconis.deviantart.com/
MLB

MLB


Posts : 56
Join date : 2011-07-22

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptyFri Jul 22, 2011 9:24 pm

Wole zyc w przekonaniu ze piosenki nie sa az tak dobre, zeby przejsc do finalu.
Uwazam ze na chwile obecna jedynym polskim zespolem, ktory moglby cos zdzialac jest Afromental, nie jestem ich fanka, ale na polskiej scenie muzycznej oni wydaja mi sie najodpowiedniejsi.
Pozostaje nam tylko miec nadzieje, ze nadejdzie taki dzien w ktorym Polska opusci polfinal (nie dzieki Dzikiej Karcie) i byc moze zajmie przyzwoite miejsce Smile.
Back to top Go down
Milagrossa

Milagrossa


Posts : 124
Join date : 2011-06-02
Age : 35
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptyFri Jul 22, 2011 9:56 pm

No parę razy już opuściliśmy ten półfinał, ale niestety z marnym skutkiem ^^. Może za wyjątkiem Ich Troje i 'Keine grenzen' czy tam Edyty Górniak Very Happy.
Ja się raczej nie interesuję polską sceną muzyczną, więc nie mam pojęcia, kto by się nadawał, a kto nie Smile. Jednak mam nadzieje, że może nadejdzie taki dzień kiedy nasi zajdą daleko Very Happy. Tylko jak te nasze wybory nadal będą wyglądały jak wyglądają, to się jeszcze naczekamy. W sumie Tulowa w tym roku nawet mi się podobała, ale jak zwykle jakiś numer nam uwalili i była kompromitacja xD. O ile faktycznie były takie problemy z głosami Razz.
Back to top Go down
http://elficadraconis.deviantart.com/
MLB

MLB


Posts : 56
Join date : 2011-07-22

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptyFri Jul 22, 2011 10:01 pm

Z "wlasciwa" piosenka jest badzo trudno trafic, nie wiadomo jak ludzie zaglosuja.
W 2007 Hiszpania miala swietna piosenke, daleko nie zaszli. W nastepnym roku byla jakas porazka, ale ludzie na to wysyłali smsy...
Back to top Go down
Milagrossa

Milagrossa


Posts : 124
Join date : 2011-06-02
Age : 35
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptyFri Jul 22, 2011 10:23 pm

Tak, czasami Europejczyków bardzo ciężko zrozumieć Very Happy.
A co do muzyki Eric'a, to jak na nią zapatrujesz? Smile Która płytka według ciebie lepsza, ulubiona piosenka itd? Very Happy
Back to top Go down
http://elficadraconis.deviantart.com/
MLB

MLB


Posts : 56
Join date : 2011-07-22

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptyFri Jul 22, 2011 10:37 pm

Mysle ze jest jeszcze zbyt wczesnie by powiedziec ktora plyte wole (niestety w tych sprawach naprawde dlugo musze sie "wsluchiwac" w plyte, ale i czasem nie zawsze potafie wybrac, wtedy stworzyłabym skladanke i bylabym calkowicie zadowolona. Slucham Erica jednak zbyt krotko by moc juz teraz wskazac ktora wole).
Z wyborem ulubionych piosenke jest juz duzo latwiej. Na chwile obecna naleza do nich Masquerade, Popular, Break Of Dawn i Echo. Za jakis czas pewnie inne stana sie tez mi blizsze, a wtedy dam Wam znac.
Mam nadzieje ze Eric ma szanse na prawdziwa europejska kariere. Ma glos, potrafi tanczyc i jest przystojny, a wiadomo ze to pomaga (dla niektorych to niestety jedyna istotna rzecz... szkoda mi takich ludzi dla ktorych wyglad jest na pierwszym miejscu).
Back to top Go down
Milagrossa

Milagrossa


Posts : 124
Join date : 2011-06-02
Age : 35
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptyFri Jul 22, 2011 11:13 pm

To widzę, ze jak na razie mamy podobne zapatrywania na ulubione piosenki Very Happy Uwielbiam Popular, bo jest takie pełne energii i po prostu nie da się spokojnie usiedzieć na miejscu kiedy leci ta piosenka Very Happy. Jakoś nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mówią, ze jest niemelodyjna Shocked. Tekstu można by się przyczepić, ale melodii? No a poza tym, zawsze będę miała mały sentyment do tego utworu, bo dzięki niemu poznałam Eric'a Very Happy.
Echo również mnie zaczarowało. Ta melodia i to jak Eric śpiewa.... Very Happy.
Break Of Dawn I love you I love you
Myślę, że ogólnie strasznie ciężko wybrać ulubiony utwór, bo w zasadzie wszystkie są świetne i łatwo wpadają w ucho Very Happy. Dla mnie jedynym wyjątkiem jest I'll be alright, którego nie mogę przetrawić i mi się zupełnie nie podoba.

I też mam nadzieję, że Ericowi uda się przebić poza granice swojego kraju Smile.
Back to top Go down
http://elficadraconis.deviantart.com/
MLB

MLB


Posts : 56
Join date : 2011-07-22

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 8:22 am

Milagrossa wrote:
Uwielbiam Popular, bo jest takie pełne energii i po prostu nie da się spokojnie usiedzieć na miejscu kiedy leci ta piosenka Very Happy.

Rowniez mam problem by usiedziec spokojnie gdy slysze Popular, zawsze powstaje jakis spontaniczny uklad choreograficzny (bez wstawania z krzsla Laughing)

Milagrossa wrote:
Jakoś nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mówią, ze jest niemelodyjna Shocked. Tekstu można by się przyczepić, ale melodii?

O faktycznie, ciezko zrozumiec tych ludzi. Napisalam ostatnio do przyjaciolki, ze ta piosenka nie chce mi wypasc z glowy i badzo latwo wpada w ucho - przyznala ze jest bardzo melodyjna.

Milagrossa wrote:
Myślę, że ogólnie strasznie ciężko wybrać ulubiony utwór, bo w zasadzie wszystkie są świetne i łatwo wpadają w ucho Very Happy.
Zgodze sie z Toba, ale rowniez ulubione utwory moga sie zmieniac, a bo cos sie wydarzy w naszym zyciu i zaczniemy inaczej patrzec na piosenke Smile.
Na wlasnej skorze przekonalam sie kiedys, ze piosenka ktora wyciskala ze mnie zly, bo byla taka wzruszajac, teraz wywoluje jedynie lzy smiechu bo za kazdym razem gdy jej slucham mysle o swoje przyjaciolce, dzieki ktorej tak sie wszytsko odwrocilo do gory nogmi.

Milagrossa wrote:
Dla mnie jedynym wyjątkiem jest I'll be alright, którego nie mogę przetrawić i mi się zupełnie nie podoba.

Jesli nie podobaja nam sie jakies piosenki to dobrze, oznacza to ze nie podazamy slepo za tym co ktos robi Wink.

Milagrossa wrote:
I też mam nadzieję, że Ericowi uda się przebić poza granice swojego kraju Smile.

Rowniez mam taka nadzieje. Swietnie byloby uslyszec kiedys jego piosenki w polskim radio. Jest to mozliwe - teraz w jednej z polskich stacji radiowych mozna uslyszec tegoroczna piosenke z Azerbejdzanu, zeszloroczna Leny, a rok temu slyszalam piosecke z Islandii Wink. Trzeba miec nadzieje.
Back to top Go down
Yoshiko

Yoshiko


Posts : 15
Join date : 2011-07-22
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 12:51 pm

Witam wszystkich Smile

Kiedy zauważyłam to forum, od razu bez wahania się zarejestrowałam.
Kiedy znalazłam " Poland " ucieszyłam się, że jest jeszcze trochę fanów Erica Smile

Co mogę o sobie powiedzieć?
Pochodzę ze środkowej Polski.

Kiedy oglądałam sobie Eurowizję usłyszałam fajny kawałek ( oczywiście mówię o Popular Laughing ) zerknęłam i sobie pomyślałam " kurcze, fajna muzyka, głos extra, to ciekawe jak wygląda ". Po paru chwilach ujrzałam jego twarz. Aż serce mi zaczęło szybciej bić Surprised

Back to top Go down
MLB

MLB


Posts : 56
Join date : 2011-07-22

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 1:03 pm

Witaj Yoshiko Smile
Milo Cie poznac
Back to top Go down
Milagrossa

Milagrossa


Posts : 124
Join date : 2011-06-02
Age : 35
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 3:27 pm

Hej Yoshiko Very Happy.
Czemu uważasz, ze jest JESZCZE trochę fanów? Very Happy Ja bym powiedziała, że DOPIERO jest trochę fanów, ale zapewne będzie więcej Very Happy.

MLB wrote:
Milagrossa wrote:
Myślę, że ogólnie strasznie ciężko wybrać ulubiony utwór, bo w zasadzie wszystkie są świetne i łatwo wpadają w ucho Very Happy.
Zgodze sie z Toba, ale rowniez ulubione utwory moga sie zmieniac, a bo cos sie wydarzy w naszym zyciu i zaczniemy inaczej patrzec na piosenke Smile.

Zgadzam się, chociaż ja mam swoje 2-3 TOP, które mi się nie zmniejają w zależności od nastawienia Very Happy. A z resztą piosenek jest właśnie tak, jak mówisz Very Happy.

MLB wrote:
Swietnie byloby uslyszec kiedys jego piosenki w polskim radio. Jest to mozliwe - teraz w jednej z polskich stacji radiowych mozna uslyszec tegoroczna piosenke z Azerbejdzanu, zeszloroczna Leny, a rok temu slyszalam piosecke z Islandii Wink. Trzeba miec nadzieje.

Tak, a co najśmieszniejsze to to, ze ktoś kiedyś z jakiejś tej stacji co teraz puszcza piosenki Eurowizyjne powiedział, że Eurowizyjnego szajsu nie puszczają xD. Piosenkę Blue 'I can" też zdaje się puszczają Very Happy.
Ja bym bardzo chciała usłyszeć w radiu 'Hearts in the air' Very Happy. Wydaje mi się, że jest ona idealna na taką porę jak teraz - lato, piękna pogoda (no może nie całkiem haha), wakacje. Very Happy Zawsze kiedy jej słucham to właśnie takie mam skojarzenia ^^.
Back to top Go down
http://elficadraconis.deviantart.com/
agusia1184

agusia1184


Posts : 53
Join date : 2011-07-07
Age : 29
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 4:05 pm

ale sie rozbrykaliście się Razz fajnie(moja reklama działa Very Happy)
skąd dokładnie pochodzisz MLB?


Co do naszych w Eurowizji. Ja jestem za tym żebyśmy przez jakiś czas przestawali brać w tym udział,tak jak Włochy. Co rok jest gorzej.


Kto uwielbia KILLED BY A COP i TIMELESS?? Very Happy

Wkurza mnie to jak ktoś ocenia 'książke po okładce'(przykład Lady GaGa). I co z tego ,że ma taki styl jaki ma,i co ,że śpiewa o Judaszu, i co z tego ,ze używa symboli religijnych itp. Wszyscy postrzegają jako skandalistkę.
Gaga jest niesamowitą artystką! uwielbiam ją i to co i robi. Ona tyle przeszła. Ogromnie ją szanuje i podziwiam. Inspiruje mnie zaraz koło Erica.


Wysłałam w tamtą niedziele e-mail do menagera Erica. Będzie już tydzień i nie dostaje żadnej odp.


Eric ma już prawie 1 000 000 osłuchań na last.fm. Awsome! I love you

Back to top Go down
http://www.ericsaade.blog.onet.pl
Milagrossa

Milagrossa


Posts : 124
Join date : 2011-06-02
Age : 35
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 4:19 pm

Ja uwielbiam Killed (akurat słucham ^^) i Timeless, chociaż ta druga mi się w ogóle nie podobała po odsłuchaniu tego kawałka co zapuszczali przed wydaniem płyty. Jednak po wysłuchaniu całości mnie urzekła Very Happy. Ale i tak Popular i Echo rządzą jeśli chodzi o nową płytkę Very Happy.

Nie wiem czy nie startowanie na Eurowizji nam coś da. Wydaje mi się, że raczej nic Razz. Po prostu nie mamy nic ciekawego do zaprezentowania i tyle.

A Gaga to może nie jest skandalistką? Very Happy Ja tam nie jestem jej jakąś szczególnie wielką fanką, ale niektóre jej kawałki są świetne i się potrafię sfazować, jednak uważam, ze ona niepotrzebnie robi ten cały cyrk wokół siebie. Rozumiem, ze chce zwrócić na siebie uwagę tą swoją oryginalnością, jest kreatywna i w ogóle, ale niech to robi w granicach rozsądku. Poza tym uważam, że jak ktoś jest utalentowany, to nie musi z siebie pajaca robić, ani gołą dupą machać żeby zaistnieć. Przykład? HURTS. Całkiem zwykli faceci, zwyczajnie ubrani, nie wyczyniający cudów na scenie, a jaką zdobyli popularność Very Happy Tak na marginesie, to ich uwielbiam I love you I love you i ogólnie jestem pod wrażeniem ich kariery zważywszy na to, że wcześniej byli bez dachu nad głową Razz.

agusia1184 wrote:
Wysłałam w tamtą niedziele e-mail do menagera Erica. Będzie już tydzień i nie dostaje żadnej odp.

Może ma zabitą skrzynkę xD. A w jakiej sprawie jeśli można zapytać? Very Happy

agusia1184 wrote:
Eric ma już prawie 1 000 000 osłuchań na last.fm. Awsome! I love you

Ja codziennie dokładam swoje małe 3 grosze odsłuchując pioseneczki Erica Very Happy.

EDIT: właśnie tak patrzę i Ericowi już stuknął milion na last.fm ;P

Back to top Go down
http://elficadraconis.deviantart.com/
Yoshiko

Yoshiko


Posts : 15
Join date : 2011-07-22
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 5:53 pm

Ja również uwielbiam Killed i Timeless Wink

Ostatnio poluję na płyty Erica, lecz niestety u nas nie ma ;/
Byłam w Empiku, ale jak się zapytałam czy znajdę płytę " Saade vol. 1" lub " Masquerade" to zrobili wielkie oczy pytając się mnie czy jestem pewna, że ktoś taki istnieje.
Chociaż cieszę się, bo będę w Szwecji i koniecznie muszę mieć płytę xD


Quote :
Nie wiem czy nie startowanie na Eurowizji nam coś da. Wydaje mi się, że raczej nic . Po prostu nie mamy nic ciekawego do zaprezentowania i tyle.

Też mi się wydaje, ze to nic nam nie da.

Gaga jest jakaś dziwna. Chodzi w sukience z mięsa, w butach bez obcasów itp. Uważam, że trochę przesadza. Hurts? Nigdy nie słyszałam o taki zespole, ale chętnie posłucham Smile

Na informatyce siedzę ze słuchawkami i słucham różnych kawałków, a czasami koledzy czają się za mną i rozłączają mi słuchawki, przez co dostaję ochrzan od nauczycielki ;/

Quote :
Ja codziennie dokładam swoje małe 3 grosze odsłuchując pioseneczki Erica
Ja również Wink
Back to top Go down
MLB

MLB


Posts : 56
Join date : 2011-07-22

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 6:05 pm

agusia1184 wrote:
Wkurza mnie to jak ktoś ocenia 'książke po okładce'(przykład Lady GaGa). I co z tego ,że ma taki styl jaki ma,i co ,że śpiewa o Judaszu, i co z tego ,ze używa symboli religijnych itp. Wszyscy postrzegają jako skandalistkę.
Gaga jest niesamowitą artystką! uwielbiam ją i to co i robi. Ona tyle przeszła. Ogromnie ją szanuje i podziwiam. Inspiruje mnie zaraz koło Erica.
Lady GaGa jest fantastyczna. Nie przeszkadza mi absolutnie to, że wygląda jak z innej bajki. Świat jest na tyle szary ze przydaje sie ktos tak barwny. Procz strojow GaGa ma rowniez niesamowity talent, mogłaby wystąpić nawet normalnie ubrana i byłoby bardzo dobrze.

Yoshiko wrote:
Gaga jest jakaś dziwna. Chodzi w sukience z mięsa, w butach bez obcasów itp.
Sukienka z miesa miala akurat swoj cel. Chodzilo o walke o prawa osob homoseksulanych w amii.

Milagrossa wrote:
Ja bym bardzo chciała usłyszeć w radiu 'Hearts in the air' Very Happy. Wydaje mi się, że jest ona idealna na taką porę jak teraz - lato, piękna pogoda (no może nie całkiem haha), wakacje Very Happy. Zawsze kiedy jej słucham to właśnie takie mam skojarzenia ^^.

o tak, ta piosenka jest inealna na wakacje. A jak pada to mozna zamknąć oczy i słuchając jej i wyobrazic sobie, że jest sie na ciepłej plazy Very Happy. Piosenka idealna dla Polski ^^.


Last edited by MLB on Sun May 06, 2012 5:27 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Milagrossa

Milagrossa


Posts : 124
Join date : 2011-06-02
Age : 35
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 6:17 pm

Yoshiko, ja to nawet nie pytałam, bo i tak wiedziałam, że u nas nie da rady kupić tych płyt. I strasznie ci zazdroszczę, że będziesz miała okazję być w Szwecji i sobie zakupić płytki. Ja chyba będę żyła nadzieją, ze kiedyś i u nas się pojawią.

Yoshiko wrote:
Hurts? Nigdy nie słyszałam o taki zespole, ale chętnie posłucham Smile

To teraz ja powinnam zrobić takie Shocked jak ci z empika u ciebie. Ale szczerze polecam HURTS Smile Świetny synth pop Wink. Zresztą, ich ostatni koncert na openerze był genialny! Very Happy Aż się na nowo zakochałąm w ich muzyce.

MLB wrote:
Milagrossa wrote:
Ja bym bardzo chciała usłyszeć w radiu 'Hearts in the air' Very Happy. Wydaje mi się, że jest ona idealna na taką porę jak teraz - lato, piękna pogoda (no może nie całkiem haha), wakacje Very Happy. Zawsze kiedy jej słucham to właśnie takie mam skojarzenia ^^.

o tak, ta piosenka jest inealna na wakacje. A jak pada to mozna zamknąć oczy i słuchając jej i wyobrazic sobie, że jest sie na ciepłej plazy Very Happy. Piosenka idealna dla Polski ^^.

Jak na razie to wszyscy tylko z Popular atakują radia, więc chyba prędzej to usłyszymy niż Hearts, ale zawsze można pomarzyć ^^.
Back to top Go down
http://elficadraconis.deviantart.com/
MLB

MLB


Posts : 56
Join date : 2011-07-22

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 6:23 pm

Milagrossa wrote:
Yoshiko wrote:
Hurts? Nigdy nie słyszałam o taki zespole, ale chętnie posłucham Smile
To teraz ja powinnam zrobić takie Shocked jak ci z empika u ciebie. Ale szczerze polecam HURTS Smile Świetny synth pop Wink. Zresztą, ich ostatni koncert na openerze był genialny! Very Happy Aż się na nowo zakochałąm w ich muzyce.
Rowniez polecam HURTS Smile. Wonderful life wywołuje u mnie zawsze gesia skorke ^^

Milagrossa wrote:
MLB wrote:
Milagrossa wrote:
Ja bym bardzo chciała usłyszeć w radiu 'Hearts in the air' Very Happy. Wydaje mi się, że jest ona idealna na taką porę jak teraz - lato, piękna pogoda (no może nie całkiem haha), wakacje Very Happy. Zawsze kiedy jej słucham to właśnie takie mam skojarzenia ^^.

o tak, ta piosenka jest inealna na wakacje. A jak pada to mozna zamknąć oczy i słuchając jej i wyobrazic sobie, że jest sie na ciepłej plazy Very Happy. Piosenka idealna dla Polski ^^.

Jak na razie to wszyscy tylko z Popular atakują radia, więc chyba prędzej to usłyszymy niż Hearts, ale zawsze można pomarzyć ^^.
Wazne zeby w ogole cos uslyszec Wink.
Back to top Go down
Milagrossa

Milagrossa


Posts : 124
Join date : 2011-06-02
Age : 35
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 6:30 pm

MLB wrote:

Rowniez polecam HURTS Smile. Wonderful life wywołuje u mnie zawsze gesia skorke ^^

Chyba najbardziej niepowtarzalna piosenka z ich płyty Very Happy. Ma w sobie coś takiego, ze ciary przelatują po plecach. Najlepiej się ją słucha w deszczowe dni. Wtedy to dopiero jest klimat Very Happy.
Jeszcze Devotion jest genialne oraz Stay Very Happy. A na Openerze powaliło mnie wykonanie Confide in me Very Happy Kurde te skrzypce i gitarka elektryczna w tle były niesamowite! Ciekawa jestem kiedy wydadzą drugą płytę.
Back to top Go down
http://elficadraconis.deviantart.com/
MLB

MLB


Posts : 56
Join date : 2011-07-22

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 6:32 pm

Milagrossa dziekuje, poszukam potem na YouTobe ich wystepu i chetnie poslucham.
Back to top Go down
Milagrossa

Milagrossa


Posts : 124
Join date : 2011-06-02
Age : 35
Location : Poland

Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 EmptySat Jul 23, 2011 6:34 pm

MLB wrote:
Milagrossa dziekuje, poszukam potem na YouTobe ich wystepu i chetnie poslucham.

Ułatwię ci trochę życie Very Happy Tutaj: http://hurts.pl/ jest cały koncert w bardzo dobrej jakości, a samo Confide -> https://www.youtube.com/watch?v=j7g7nKTdW1M&feature=related Wink
Back to top Go down
http://elficadraconis.deviantart.com/
Sponsored content





Poland - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Poland   Poland - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Poland
Back to top 
Page 2 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Måns Zelmerlöw :: The Lounge :: The World-
Jump to: